60/30 STRENGTH

Opslaan als favoriet

Bij deze krachttraining gaan we voor 8 oefeningen, 2 sets. Eerste set alle oefeningen 1 minuut, de tweede set herhalen we dezelfde 8 oefeningen, maar dan alles een halve minuut. Ik draag polsgewichten tijdens de work-out. Je zou deze ook goed kunnen vervangen door dumbells maar bodyweight is zeker ook een optie.

Materiaal :
✔️polsgewichten / dumbells (optioneel)
✔️fitness mat

Terug naar overzicht

Categorie:

Afvallen

Stijl:

kracht

Duur:

23 minuten

Niveau:

Onderwerp:

oefeningen voor het spieruithoudingsvermogen,

Meer video's

Onze aanbevelingen

nieuw

De hartslag mag... nee.. MOET omhoog tijdens deze work-out. ; ) High impact zonder dat we…

Niveau:

Duur: 22 minuten

nieuw

We gaan trainen met lichaamsgewicht. Zet wel dat matje klaar voor de grondoefeningen en een flesje…

Niveau:

Duur: 20 minuten

Elke oefening in deze training is een samengestelde oefening. Meerdere spiergroepen tegelijk aan het werk. Materiaal…

Niveau:

Duur: 17 minuten

We gaan de benen en buikspieren uitdagen. Ik gebruik zelf als extraatje de enkelgewichten, maar dat…

Niveau:

Duur: 17 minuten

Allerlei oefeningen voor een slanke taille en sterke buikspieren/core. Ik gebruik zelf dumbells om de work-out…

Niveau:

Duur: 24 minuten

Total body kracht. Enkel staande oefeningen. Daag jezelf uit door (voor jou) zware gewichten te gebruiken.…

Niveau:

Duur: 26 minuten

Het leukste online cadeau!

Wil jij iemand verrassen en het Get In Shape Programma cadeau doen? Koop dan hier je cadeaukaart ter waarde van €59,95. Jij rekent direct af en vult de gegevens van de ontvanger in.

Wij zorgen vervolgens voor de rest! We sturen namens jou een leuke mail + inloggegevens zodat de ontvanger meteen aan de slag kan.